Dziś pamiętamy o wydarzeniach sprzed 83 lat – o powstaniu w getcie warszawskim. Uczniowie naszej szkoły włączyli się w Akcję Żonkile, oddając symboliczny hołd bohaterom i ofiarom tamtych dni oraz pokazując, że pamięć o historii jest wciąż żywa.

#AkcjaŻonkile
#ŁączyNasPamięć












