W piątek, 24 kwietnia, w sali gimnastycznej naszego Liceum, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych. Było to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ uczestniczyło w nim aż 12 klas.
Podczas uroczystości wręczono nagrody uczniom za bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe oraz zaangażowanie w działalność wolontariacką i pracę w Samorządzie Uczniowskim. Doceniono tym samym ich wysiłek, pasję i wkład w życie szkoły.


Drodzy Maturzyści, życzymy Wam odwagi w realizowaniu marzeń, wiary w siebie i powodzenia na egzaminach maturalnych!
Trzymamy za Was kciuki!
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych 2025/2026




































































































