W minionym tygodniu klasy 2E oraz 2B uczestniczyły w wyjątkowej lekcji historii, która odbyła się w pałacu w Jabłonnie. Zajęcia zostały zorganizowane w ramach projektu edukacyjnego objętego honorowym patronatem starosty legionowskiego. Uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę nt. epoki stanisławowskiej w historycznym otoczeniu, co uczyniło tę lekcję szczególnie interesującą i angażującą.







